Arst selgitab, kuidas hoida kohutav mees viletsa

Anonim

Ööd on külmad. Hommikused on isegi külmemad. Kui te elate lõunapoolkeral, siis oleksite nüüd nüüd talvised, mis tähendab, et mees on gripi hooaeg.

Kas soovite teada saladust? Vastavalt Dr. Bonne'i arstide dr Stephen Massey sõnule pole sellist asja nagu mees-gripp.

"See sõltub sellest, keda te küsite. sa küsid meest ja see on palju raskem. Kuid meditsiinilist diagnoosi ei nimetata "mees-gripiks". See on sama, mida kõik teised saavad. See on ilmselt lihtsalt see, et me ei suuda sellega toime tulla. "

Olgu.

Sellega seoses jõudsime hea arsti juurde, et selgitada välja tõestatud viise külma ja gripi leviku kiireks kiirendamiseks, et saaksite kannatusi vahele jätta ja naasta elule.

Tõde gripi saagist

Käte pesemine. Kõhtu ajamiseks suudlege. Steriliseeritud mulliga läbib elu. Teil võib olla parimad hügieenitingimused maailmas, kuid see saabub nii kaugele, kuna gripp on nakkav.

"Hea hügieen kindlasti muudab vahet, kuid kui te töötate inimestega lähedalt või ühistranspordi püüdmiseks või väljapääsuks ja sotsialiseerumisel, peate ainult kedagi silma püüdma, et seda kinni püüda, seega pole garantiid, " räägib dr. Massey.

Üldine arvamus on see, et inimesed saavad külmal külma, kuid see on täiesti vale. Teil tekib teistel inimestel külm.

"Me ei tea, miks levib gripp rohkem talvel, kuna see ei ole otseselt seotud temperatuuriga. Kuid mis tahes põhjusel on gripihaigus talv. "

Ükski puhkus on põhjus, et sa oled haigestunud

Lihtsalt asetage oma võimalused haigeks tõusma, kui te ei saa piisavalt magada ega puhata.

"Uni on üks suuremaid asju, mida saate oma immuunsüsteemi toetamiseks teha, " ütleb dr Massey.

Unetus ei põhjusta stressi kõigile oma keha funktsioonidele ja eriti immuunsüsteemile. Ei saa endale lubada jalgpäeva? Mõtle uuesti.

"Sa tunned väsinud, sest kogu energia, mis sul on, läheb teie immuunsüsteemi sisse, luues anti-kehad, viies sõjaga viiruse vastu. See imeb suures mahus oma reservi, nii et püüdes selle läbi viia ei ole hea mõte. "

See tähendab, et teie keha on haigestumisega haavatavam ja kui te olete juba haige, võtab see isegi rohkem aega.

"Inimesed otsivad alati otseteid selle üle saada ja nende immuunsüsteemi täiustama toidulisandite ja sellega kaasnevate asjadega - kõik see on tühjaks jäämisega võrreldes, " lisas dr Massey.

Jääge koju, hoolitseme ennast ja puhata on parim viis selle üle saada.

Aga vitamiinide ja toidulisandite kohta?

Noh, siin on kicker. Oranž päev ei hoia arsti ära. Või mis tahes muu maagiline täppide lisamine sellel teemal.

"Vaktsineerimised võivad aidata, kuid see kaitseb ainult selliste tõsiste asjadega nagu gripp, mitte ühise talvise külma vastu."

Puuduvad tõendid toidulisanditest või dieedist, mis on aidanud gripi parandada, kuigi nad on populaarsed.

"Kui teil on toitumises kõrge C-vitamiini sisaldus võrreldes tavapärase dieediga, ei anna see teile kasu, kui olete haige, " ütleb dr Massey.

"Toidulisandite väärtus on see, kui keegi midagi midagi puudutab. Nagu vein, kellel on madala rauast või B12 -st, saavad nad lisanditest kasu, kuid normaalselt tasakaalustatud toitumist söövatele inimestele peaksid nad saama kõik, mida nad vajavad - enamus pole tõenäoliselt neile abiks. "

Dr. Massey ei poolda gripi fikseerimiseks mingeid aineid, kuid kui üks asi võib aidata, on see tsink.

"Sellel on parim tõendusbaas. Kui inimesed kavatsevad midagi osta, on see üks. "

Erinevus taastumisajal

Kunagi ei tea, miks teie ülemus võib pärast päevast gripilt maagiliselt paraneda, samal ajal kui teil on järgneva kahe nädala jooksul oma jõud Me tegime.

"Erinevad viirused võtavad aega erinevalt, " selgitab dr. Massey.

"On neid, mis lihtsalt võtavad päeva või kaks, siis on neid, mis võtavad kaks kuni kolm nädalat. See on üksikisik ja see on ka infektsioon, mida nad on püütud. "

Inimeste immuunsüsteemides esineb isegi erinevusi isegi tervete inimeste seas. Mõned on geneetiliselt tugevamad, kui nende immuunsüsteem põhineb nende kasvanud kohas.

Mis võib teie gripi pikkust mõjutada, võib ka elustiil olla. Inimesed, kes sobivad, terved, mittesuitsetajad ja kellel on hea toit, saavad taaskasutamise puhul suurimat kasu.

Huvitavad Artiklid

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Ryan Gosling, John Legend & Ewan McGregor

Epic Man Loft, mida mängib ring

Lewis Hamiltoni stiil on tulnud kaugele, siin on, kuidas oma pilk välja nägema

Nina Agdal & Hailey Clauson Rand Bunny ujumisriided