Tutvumisautorus ilmub, miks on hea kutt, kes teid kaotab

Anonim

Hea kutid lõpetavad viimati. See on vana ütlus, mille üle arutleti liiga kaua, nii et me oleme jõudnud oma elukoha eksperdile Chris Manak Manian Workshop'itesse, et saada nõu, mida teha, kui olete lihtsalt kena mees, kes ei saa elus võita ja armastus.

Pane tähele ja pange tähele, mull poiss.

Nice ja kaval tõde

Naiste vähene edu saavutamine naistega on tore, nagu süüdistavad põlema tuletõrjujad lihtsalt sellepärast, et nad on kuriteo areenil. Koos teiste tunnustega on olemas ka "nõtkus", ja mu ülejäänud omadused on minu tagasihoidlikul arvamusel, mis on tõeline edu puudumise põhjus dating maailmas.

Mõelge Nice Guy hetkeks.

Ei, ära mõelnud mõnda toredat inimest, et sa tead, kes juhtub olema mehega, mõtle sellele klišeele kena poiss, st mees, kes kõige sagedamini asub selle kastani igavikulises hämmelduse keskmes: "Ta on tore, aga. "

Jaotage kena poiss hetkeks. Tüüpiliselt on ta selline, et:

  • Ta ei ole kunagi nõus huvitatud naisega, hoolimata sellest, mis vappil ta räägib
  • Ta kindlasti ei teeks teda ja annaks talle sama segi, mida tema tegelikud sõbrad saaksid
  • Ta ei kutsu teda välja oma jama, isegi kui ta on dramaatiline
  • Tema kindlasti ei maini tema elus muid huvi pakkuvaid naisi (tõenäoliselt seetõttu, et neid pole)

Lõpptulemus on mõnevõrra inimese kestast. Kohalik "jah-mees", millel pole sügavust, ei põnevust ega võlu, pole oma elu. Pingeid pole, pole seksuaalset põnevust. Kindlasti ei meeldi kena mees, nagu ennekõike, ma tean, et see on üks asi - enesehinnang.

Sügaval kohal, kena mees lihtsalt ei tunne, et ta on tüdruku väärt. Ta on temast atraktiivsem, tema populaarsem; ta ei suutnud pakkuda midagi tema madala väärtusega kohast (vähemalt tema meelest).

Tema vibe, tegevus ja suhtumine on põhimõtteliselt kõik ühel juhul öelnud - et ta on temast parem. Niisiis võtab ta tema vastu, viies teda etiketi talle "uskumatult kena poiss", lauset paratamatult järgida "aga. "

Mida ta ei taha

Ta ei taha, et keegi nõustuks sellega, mida ta ütleb; ta tahab vestlust kellegi mõtetega.

Ta ei taha, et keegi oleks tema juures ja helistas; nagu paljud meist, ta tahab lihtsalt naerda, isegi kui ta ise on. Ta ei taha mõnda meeleheitlikku meest, kes armastab teda mütsi langemisel; ta tahab, et inimene, kes läheb oma eluviisist välja, on juhataja, kes kutsub teda mööda sõitma.

Nii paljude toredate poiste puhul on see, et nad elavad vähesel määral, nii et nad jäävad esimese lootuse vilkuma. Ja nad on lihtsalt liiga meeldivad.

Mõned arutavad, et see on rohkem manipulatiivne kui nende halb poiss-kolleegid, kuna nad ei ole tõelised ega ausad. Naised võivad saada kena poissi alustamisobjektidena ja lõpuks tunduvad kohustatud olema nii toredad ja kohanemisvõimelised, et neid kergelt võistlema ja edastada oma teavet valikuliselt, et mitte tema abikaasa (kes talle väga teada saab, on tema jaoks midagi) )

Ta ei taha kutt, sõber või muul viisil, et ta peab muretsema haiget tekitades iga väikese tema poolt tehtud otsusega.

Lõppkokkuvõttes - kena poiss pole lihtsalt väga põnev, et olla ümber.

Õigused: Bane of Nice guys

Kui tihti näete meest, kes kaebab naisi, kes soovivad ainult halbu poisse, arseholes, jerke ja mitte teda? Lõppude lõpuks - ta on kena mees! "Mis nendega on valesti?" Võib ta küsida. Kui mees jõuab sellesse punkti, saab ta päris palju hüvasti jätta naissoost austusega, mida ta võis lahkuda.

Naisi ei peletud, sest ta on kena; nad on ära tõrjutud, sest tema vajadus ületab kõik kõike muud. See räägib talle kindlalt: "Ma olen tuss, ja selle asemel, et kasvatada ja areneda ennast paremaks ja tugevamaks versiooniks, ma tahan, et maailm suundub mu tussidega"

See on ainus suurim asi, mis peatab nii palju "kenaid" poisid naistelt palju huvi tundma saada.

Nice'i võta kodune sõnum

See pole Tunnus, et on tore, et hoiab naisi tüüpilisest kena poisilt eemal, see toimub allapoole. See on tema eneseväärikuse puudumine, tema nappus ja / või tema õigus.

Miljonid kena ülejäänud poisid kohtuvad fantastilisi naisi, kuid nad erinevad meie klišeedist kenasti, hindades ennast, elades oma elu, luues selgroo, olles perspektiivi ja oma elus naistega tõelised ja ausad.

Nad ei ole naised; selle asemel lihtsalt kohelda neid nagu inimesi, et nad on ja soovivad, et neid koheldaks.

Huvitavad Artiklid

Need lühikesed juuksed ja juukselõikused meestele toovad teid läbi hooaja

14 Naised, mida teie tüdruksõber ei kinnita Instagram'i järgimisel

Milan Fashion Week Men näitab teile värskeimat viisi, kuidas kleiti suvel

Ansel Elgort juhib meid, kuidas meestega jätkata graffitide printe