Conor McGregor näitab lõbusalt ausat viisi, kuidas ta kulutab oma 100 miljonit dollarit

Anonim

Maailma kõige tulusam võitlus on pakkunud tüüpilist Vegasimoodat, kus mõlemad võitlejad võtsid ringi astumiseks üle 100 miljoni dollari eest kodus ja müüvad sellest välja.

McGregori näo (ja Mikeweatheri pea tagaosa) koputama hakkamine, mis jääb tõeliseks näkku võitluse kõrval, on see, kuidas võitlus avaldub raha tegemisega.

Neist kahest oli McGregor selles ruumis kindlam mängija, kelle tütreks oli Mayweatheri sõrmejäljed sotsiaalmeedias, et ringi kindel võitja võitjaks. Ja kõigi oma turundustegevuste jaoks näeb McGregor suuri pingutusi.

Mida tähendab kaotaja pangatähega?

"Näeme, mis juhtub. Minu lapsepõlve sõber abiellub. Me läheme harjutama 100 jalga jaht. Võib-olla päeval. F *** maksab kogu nädala eest. Ma lihtsalt saadan selle üheks päevaks, pidage seda pidu, võta piltide koormus ja siis võta see f *** ära. See on minu plaan - ja siis ma näen, mis järgmisena. "

Ta edastab oma äriedu, et saada veelgi rikkalikum, ilmselt. Kuna McGregor sisenes mängu järgselt uuesti intervjuu tagasi T-Mobilei areenile, võttis ta mikrofoni nende avatavate sõnadega:

"Mis kõik on? Tere. Ma panen oma viski maha. Notorious Iiri viski. Tulekul. Kas ma vastan küsimustele või ma lihtsalt räägin? Rattle on? Pole probleemi."

Ja seal oli ta 29-aastane iirlane täispuudega ülikonduses, kullakell, Gucci libisemine ja värske must silm - võitluskunstnik, kes on valmis tänapäeva kapitalismi vallutama.

McGregor rääkis ajakirjanikele, et ta on valmis varsti võitlema, kuid esmakordselt võtab Ibizas mõnda seisakuid.

"Ma olen noor, ma olen värske ja ma olen valmis. Ma olin seal lihtsalt väsinud. Ta tabas mind mõne piltidega, aga ma ei olnud pimedas ega ränutud, sa tead, mida ma mõtlen? Ma olin lihtsalt lollakas, kasutab terminit Iirimaal. "

"Me näeme, mis juhtub, " jätkas ta.

"Minu lapsepõlve sõber abiellub. Me läheme harjutama 100 jalga jaht. Võib-olla päeval. F *** maksab kogu nädala eest. Ma lihtsalt saadan selle üheks päevaks, pidage seda pidu, võta piltide koormus ja siis võta see f *** ära. See on minu plaan - ja siis ma näen, mis järgmisena. "

Mustri märkamine siin? Sõltumata sellest, kui palju raha ta kavatseb teha, on McGregor alati see, et Dublinis asuv väike räppur. Aga sa peaksid seda juba teadma.

Veel huvitav on see, et see annab palju head ülevaate loorist, mis on sotsiaalne meedia. Mees, kellel ei ole raha puudu, võtaks mõneks päevaks jaht läbi, et ta saaks pildistada.

Kogu asja lõbusamaks lisamiseks katkestas McGregor Mayweatheri kakliga, vastates küsimusele vaheldamise kohta poksimise ja MMA vahel. McGregor hüüdis "check" enne, kui ta pani oma plastikust tassi oma viski enam alla.

"Ooh, et viski maitseb nii hea! Oh, s ***. Notorious Iiri viskis. Varsti tulevad, "lisas ta.

"Ma lähen üle Iiri viski turule. Ja see on maitsev. Nii et hoidke seda silma peal. "

Rääkides võitlusest, nägemispuudega McGregor lihtsalt ütles: "Mulle meeldis ja see on nii. Pikk võib see jätkuda. "

1/8

2/8

3/8

Huvitavad Artiklid

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Ryan Gosling, John Legend & Ewan McGregor

Epic Man Loft, mida mängib ring

Lewis Hamiltoni stiil on tulnud kaugele, siin on, kuidas oma pilk välja nägema

Nina Agdal & Hailey Clauson Rand Bunny ujumisriided