Chris Pine raputas värvi, mida kõik mehed vajavad oma riidekapis

Anonim

Kapten Kirk on tagasi ja ta vananeb paremini kui teie kohaliku supermarketi kallis punase veini pudel. Uusim Chris Pine rahe Snaps alates Turner Upfront sündmus New Yorgis, kus 37-aastane näitleja raputas ühe värvi, mille meeste stiilis prognoosijad on mõnda aega võitnud - marsala.

Kollektiivne kõne võib väita, et see on lihtsalt maroon (või mis põrgu on marsala?), Kuid meesosade puhul on see marsalale tegelikult keerulisem, kui te arvate. Värvus on rikkam ja asetub tihti punase-pruuni spektri vahel rohkem maastikuliste esteetikumide jaoks. Eesmärgiks on loomulik, mitte kallis.

Ja härra Pine'i jaoks oli see pilk väga hästi läbi viidud. Marsala marle'is on lihtne klassikaline polo (mille Michael B. Jordan nelisin selle nädala alguses) on ühendatud erineva tooniga marsala chinos - väga oluline stiili reegel, mida tuleb järgida, kui sama tooni topsid ja põhjad asetsevad. Mõelge denimile, mis vajab kahte erinevat tooni tööks.

Lihtne, kuid tõhus soe hooaeg välimus on lõpetatud poleeritud luaferid Burgundias, et lisada natuke klassi, ilma et tappa juhuslik vibe.

Värvuse suurenemisega saab veelgi rohkem välja tuua värviliste tuledelt ainulaadse väljanägemise ning see ei piirdu ainult kevade ja suvinega. Hangi see, poisid. See on tagatud, et sa tõmbad lammaste kõik õiged põhjused välja.

1/3

2/3

3/3

Huvitavad Artiklid

Vancouveri õlletehas: Perfect Vintage Modern Man-Loft

Gianluca Vacchi & Patrick Schwarzenegger on selle nädala parimad mehed

Milan Fashion Week Men näitab teile värskeimat viisi, kuidas kleiti suvel

Dwyane Wade näitab, kuidas oma Fanny Packi tõsta, vaata, 44 000 dollarit Rolexi