Burn, Blow Up & Bury: meeste sidemed peate koheselt ära kandma

Anonim

Aksessuaarid võivad tunduda väikesed ja ebaolulised, kuid see on väike osa teie üldisest mängust, mida te ei saa tõesti endale lubada.

Eelkõige on sidemed mis tahes ülikonna keskpunkti. Sageli on see esimene asi, mida inimesed märkavad, ja midagi, mida teie eakaaslased hindavad üsna tugevalt, kui nad on juba oma klaasitud jalanõude ja kombekööriga klaasitud. Selle vales saamine võib sulle olla "see", kutt, kiire nutikas.

Järgmised sidemed on sartorialiväemused, mis hävitavad teie mängu absoluutselt. Need halvad poisid võivad olla lihtsalt teetõkked, mis hoiavad teid selle reklaami võitmisel, palkade tõusust või selle tüdruku tähelepanu eest, mida olete kinkis kontoris Christmas bash.

Ja kuna me tahame selles kohas D'Marge kontoris aset leida kohutavaid asju, on võistlused või leegiheitja esimene samm teie lipsude elavdamiseks. Valmis, liitlased?

Trump Tie

Donald on kõike jõu kohta: võimsus, võimsad kammid, võimu võlts tan. Tema sidemed ei ole erand. Trump kuulub poliitilise klassi soositud laia kategooriasse. Need numbrid on rasvased, läikivad, tavaliselt kinnitatud tuhmiva Windsori sõlme külge ja piisavalt kaua, et nad jääksid kinni vöörihma.

Pole tähtis, kas need hästitasustatud riided kannavad Brioni. Need sidemed panevad teid mõtlema, kas nad on oma sidemeid keskkooli formaalse ja ükski alates. Nad arvavad, et see mõjutab suhtlemist, kuid see puudutab ainult kehalist maitset ja isikliku stilisti vajalikkust.

IT-i guy Tie

Olgem ausad. IT-mehe tehnoloogia on pigem kangelaslik. Kuid tema stiil ei ole tavaliselt. Hoolimata mõnest tundmatusse hoones asuvast osast, jääb tarkvaraspetsialistik tööle, nagu oleks ta lihtsalt öösel veetnud Star Treki taaskäivitusi - selle tõestamiseks mõeldud kaup, mis on rihmaga valge särgi külge kinnitatud.

Arusaadavaks tunnistades lisab uudsuse sidemete kartussisus keerukat ülikonda ebatäpsust. Ja see ei sobi isegi "juhuslike reedeti". "Star Trek" lingi võib teha jest, kuid - usaldage meid - keegi ei naeru.

Dodgy Müük Guy Tie

Me ei ole mehed, kes petavad mehe elukutset - peame tegema seda, mida ta toiduga lauale paneb, aga seal on palju müügimehi, kes ise ei aita endale kanda, nagu nad on kummaline õline käepigistus.

Dodgy Sales Guy Tie on tavaliselt samad värvi lollies, mida võiksite leida showbagi allosas. Hõredalt varieeruvates lilla või roosades panevad nad "häid pilku" ja näevad välja nagu midagi, mida võiksite saada eelarve pulmapidu.

Selle sideme ainus materiaalne eelis on see, et see teavitab teid, et tegelete natuke lapsehoidjaga, enne kui ta raputas oma käe ja sulgeb oma raha.

Rental Dude Tie

Kõigist karistusjärgsetest kuritegudest on teie riide rentimine üsna lähedal. Sarnaselt Sleazy Sales Guy'dele, on rentimine tavaliselt valmistatud selliselt läikivast polüestrist, et te ei tunne end kohapeal oma hambaid hammaste peegeldumisel.

Nad on kas nii rasked, et vana matet Trump arvab, et oled seda vajutanud või nii pehme, et selle alustamiseks pole peaaegu mingit mõtet.

Kõige halvemini on lips ilmselt kulunud kümnete teiste odavaadete poolt, keda ei saa arvelt investeerida auväärse garderoobi. See on ebajumatu vennaskond, mille eest terviklikkuse ja iseloomu inimesed väldivad igal juhul.

"Retro" Tie

Retro lips kuulub tavaliselt ühte neist puudustkannatavatest douchebagidest, mis ei saa sellest sajandist midagi öelda.

Tavaliselt tulevad nad op-poest või vintage turgudelt ja neil on mõni haputav paisley muster, mis oli selle päeva ehmatav, või imelik geomeetriline printimine, mis meenutab teile selle aja, kui te hapet hankisite.

Nad pole kunagi hästi valmistatud ja seda, et nad maksavad kaks taala, ei arvestata. Kahjuks pole keegi tõesti huvitatud, kui teie sidemed on kümme aastat, mida sa kunagi ei kogenud.

Uudsus / naljakas nukk

Mõnikord võib uus või ebatavaline lips oma välimust maitsta ja panna natuke oma sammu. IT-i mehe lähedane sugulane Novelty Tie on see, kui poisid seda liiga kaugele võtavad.

Loomulikult oleme avastanud, et Novelty / Funny Tie on trükitud asjaga, mis ei ole seotud meeste rõivaste normidega. Mõelge klaveriklahvid, muusikateosed, kutsikad, mäed, mis iganes. Ja sa tead, mida, sugu? Mitte ükski neist pole hea välja.

Tavalised kahtlusalused siin on poisid, kes on keskmise juhtimisega kindlalt kinni jäänud. Meie psühholoogi meeskond töötab välja tööpõhise hüpoteesi, kuid me arvame, et see läheb olevat natuke ebameeldivaks ja lootust, et naljakas lips tõmbab inimesi märku.

$config[ads_text5] not found

Kooliõpetaja

Enamikule meist on kool kaugel mälu, kus keegi pole oma parima. Kuid mõned lapsed ei lahkunud kunagi oma pansionist ega sõudeklubist, ja nende seosed on karm meelde, et nad on minevikus usklikud.

Kooli lips, mille kitsad triibud ja varjatud värvus, jätavad meid hämmingus. Me ei suuda endiselt aru saada, miks keegi viie aasta jooksul ühtib, et siseneda "reaalsele" maailmale ja riietuda, nagu nad kümne aasta jooksul külastavad.

Mõelge sellele nii. Ettevõttetel pole palju võimalusi oma riidekapi isikupärastamiseks ning nende lindude valik on tavaliselt parim, mida nad saavad. Miks siis mitte prügi erakooli triip midagi, mis on natuke rohkem sinu jaoks, ja natuke vähem vana etonianist.

Clip-On Tie

Tegelikult päästavad kõik parimad / halvimad. Hämmastav klamber ei vaja palju sissejuhatust.

Muidugi võib üks nendest pahadest poistest säästa teie väärtuslikke minutiid hommikul ja maksab ainult paar taala, kuid need eelised on muutused võrreldes teiste asjatega, mida see teie kohta ütleb.

Kleebis ütleb, et sa rahul sellega, et enam ei püüa. Tegelikult, kui kandad ühe neist, on tõenäoline, et olete kõige laiskima vallatu oma bürooruumi armuks saamiseks. Ja kui raske see võib olla?

Pöörake oma päevast kahe minuti jooksul, et vabaks lugeda lihtsat kunsti, mis seostub nelja käega. Sa ei jäta aega, mida kaotate iga hommikul, ja võib-olla teie kolleegid ei helista enam Homerit selja taga.

Huvitavad Artiklid

Need lühikesed juuksed ja juukselõikused meestele toovad teid läbi hooaja

14 Naised, mida teie tüdruksõber ei kinnita Instagram'i järgimisel

Milan Fashion Week Men näitab teile värskeimat viisi, kuidas kleiti suvel

Ansel Elgort juhib meid, kuidas meestega jätkata graffitide printe