Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Alexander Skarsgård, Sunnery James & Ansel Elgort

Anonim

Kui olete viimaste aastate jooksul samu vanu värve, mustreid ja kärpeid kinni pidanud lootuses luua klassikalist välimust, mis kunagi ei muutu, siis võib olla aeg raputada, kui selle nädala kõige stiilsemad mehed on midagi minema.

Sel nädalal nägi CDFA auhindade punane vaip õitsengu meeste stiili inspiratsiooni, nimelt näitlejate Alexander Skarsgårdi prügi tuxi ja Ansel Elgortiga, kes mängisid proportsioonides pika jaki ja kärbitud pükstega. John Legend muutis ka oma stiili kõigis rohelises ansamblis, mis oli seotud pruunide kleitidega kontserdi "Hillary Clinton: She's With Us" esituses.

See ei tähenda, et tänava stiil ei avaldanud sel nädalal suurt avaldust. Kuulsuse stiilist Brad Goreski sai pingutuseta jahedas spordijooki, kaki jalgreid ja spordijalatsid. Sunnery James oli sama stiilne nagu oma supermodelli naine Doutzen Kroes suurte lihaste tee ja ümarate toonidega ning Rami Malek soovis, et see oleks suvine õieprintides särk ja säravad sinised püksid.

Aeg anda oma riidekapp uueks hooajaks uuendada.

1/6

Alexander Skarsgård

Aleksandr Skarsgårdil oli sel nädalal tänavu näitusel värviline vaip, mis oli monokroomne smoking, millel oli printimispruun ja vibreeriv disain.

2/6

Sunnial James

Hr Doutzen Kroes on võrdselt stiilne, kuna tema mudelne naine on suuremahuline musta lihaste tee, lühikesed püksid, tossud ja mõned rippuvad ümmargused toonid.

3/6

Brad Goreski

Kuulsuse stiilist Brad Goreski armastab natuke sportlikku tänava stiili. Sel nädalal tõmbas ta tänavale sinise spordijoki, kaki jalgreid ja spordijalatsid.

Huvitavad Artiklid

Kuidas kleepida Londoneriks

Abbey Road Special: Range Rover NW8 Limited Edition

Instagram Urban Explorers

Erik Tranberg Fotograafia [NSFW]