Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Orlando Bloom, Johannes Huebl ja Ryan Gosling

Anonim

Morpheus märkis kuulsas filmis, et: "Keegi ei saa öelda, mis stiil on. peate seda ise nägema ".

Üks neist on vale. Noh, võib-olla kaks. Sõltumata sellest, kui me nõustume, et kuulsuse stiil on nägemise ja usutamise korral parim koht, kus saaksite mingit abi.

Sellepärast paneb meid igal nädalal kokku kuus maailma parimaid riideid mehi, murrab nende niidid ja püüame anda teile mõned ideed selle kohta, miks see töötab. Siis soovitame teil seda varastada.

Lihtne? See on asi. Sel nädalal me tabame mõnda CinemaConi meestest, sealhulgas Zac Efronilt, Ryan Goslingilt ja Tyrese Gibsonilt. Mujal oleme tööle võtnud Jon Hammi, roving elfi Orlando Bloomi ja aastaringse stiilse Johannes Huebli garderoobiabi.

Vaata ja õpi.

1/6

Johannes Huebl

Mudel ja pool maailma stiilseimast paarist jätkab seda meeste garderoobis mängulõpul tema täiusliku hülgaga pintsakuga, mis on ühendatud kerge salliga ja teega. Toonid on tumedad, kuid erinevad, et vältida kontrasti. Ideaalne neile, kes liiguvad talveks või sügiseks.

2/6

Jon Hamm

Ah, hull ise teeb ennast veel kord. Jon Hammi lähenemine mehelikule riietuse koodile võib harva viga saada. Selle raamatu mängimiseks on palju tegemist, mis on antud juhul peenelt varustatud söekübar, mis on ühendatud kerge särkaga ja silmadega. Lisage lisateavet IQ kohta.

3/6

Tyrese Gibson

Fast & Furious seeria motormouth on sama toretsev, kui ta on ekraanil väljas, kui see on. CinemaCon Tyrese'il oli musta pükste ja särgiga ühendatud lilla tux-jope. Ja kuna see oli off-duty nägemus, bowtie oli torkitud, et hoida asjad arukad veel juhuslikult.

Huvitavad Artiklid

Kuidas kleepida Londoneriks

Abbey Road Special: Range Rover NW8 Limited Edition

Instagram Urban Explorers

Erik Tranberg Fotograafia [NSFW]