Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Ansel Elgort, Zac Posen & Neil Patrick Harris

Anonim

Olgu teil New Yorki tänavatel stomp või teete oma parima, et teha avaldus ametlike rõivastega, oli Hollywoodi stiilsetel kuulsustel mõningaid asju, mis õpetavad meile sellel nädalal uue hooaja moodi äärmusi.

Nii Henry Cavill kui ka Ansel Elgort võitles New Yorgi linna fännide, Elgortiga, väljakutsetega siidipommitaja ja purgustega ning Cavilliga klassikalisest mereväe kampsunist ja pükstest, mis sobiks tema uue Supermani näo järgi.

Punane vaip Neil Patrick Harris ja abikaasa David Burtka tõstsid paari kastekohti roheliste ja hallide kosmeetikate koordineerimiseks, samas kui Zac Posen andis meile õppetundi Winter layering ja Jesse Tyler Ferguson ja Frazer Harrison viisid meid tagasi checking- sobib härrasmees, koos bowtie ja tasku väljakuga.

Sügis / talv kutsus sinu nime, on aeg valida oma avalduse ja klassikaline tükk ja kanda neid uhkusega.

1/6

Zac Posen

Moodikunstnikud Zac Posen näevad NYC-s "Everything Is Copy Nora Ephron: Scripted & Unscripted" ekraanil kivisüsi ja tekstuuriga sinine kiht.

2/6

Henry Cavill

Hoolimata sellest, et NYC tänavatel on lihtne, kipub Henry Cavill oma uue "Supermani" kehadeks varustatud mereväe kampsunist, pükste ja tan kingadesse.

3/6

Frazer Harrison

Virgin Americai Denveri käivitamisel näitab Broncos mängija Frazer Harrison, kuidas 3-osalist ülikonda kandma. Harilik noormees ja roheline kontrollige printida mereväe polkadot-lipsuga ja triibulise tasku väljakuga, Harrison läheb mänguasjaga oma kostüümiga.

Huvitavad Artiklid

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Ryan Gosling, John Legend & Ewan McGregor

Epic Man Loft, mida mängib ring

Lewis Hamiltoni stiil on tulnud kaugele, siin on, kuidas oma pilk välja nägema

Nina Agdal & Hailey Clauson Rand Bunny ujumisriided