Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Conor McGregor, Tom Hardy & Harry Styles

Anonim

Lõpeta oma nädala stiilse kõrgega nädala kõige paremini riietatud kuulsuste meestega üle kogu maailma.

Selles väljaandes on meil maailma suurim kõneleja ja UFC meister Conor McGregor tegi pressikonverentsi oma allkirjaga eksklusiivsetes ülikondades, Tom Hardy läks täiesti ingliskeelseks Dunkirki ja Kit Harringtoni esietenduse jaoks, andes teada, kuidas must on tehtud.

Matt Bomer on ainus mees, kes hoolitseb sellel nädalal suvepäevaringselt, kui ta viibib NYFW'is kahes tapjavarustuses, mida igaüks saab tõmmata. Vahepeal on see Harry Stylesi ja Elijah Boothe noor poisid, kes eksperimenteerivad klassikaliste väljanägemustega ja võtavad enda kanda.

Jeremy Renner on mees, kes läheb ainult sel nädalal tumesindipargi lendaval sünnikeskonnas ansamblil.

1/8

Tom Hardy

Hardy naaseb punasele vaipale ja seekord on see Chris Nolani uusim film Dunkirk. Klassikaline inglise kolmnurk täies hoos siin.

2/8

Conor McGregor

See mees ei vaja sissejuhatust ja sama kehtib ka oma maitse kohta tellimisel. Pärast seda, kui Internetist saadeti oma hingedega kohandatud kleepima ülikond, jätkas McGregor oma pressikonverentsil maailmareisi Floyd Mayweatheriga elektrisilma kontrollimisel, et viia tema ego kokku.

3/8

Kit Harrington

Kit Harrington hoiab seda stiilse veel kord seekord õie musta õhtusööki, mis on ühendatud köögiplaatidega. Kui on olemas üks mood mustuse kandmiseks, see ongi.

Huvitavad Artiklid

Joe Jonas, Conor McGregor & Ludacris on selle nädala parimad mehed

50 lõbusaid viise, kuidas Rock Afro

Yara Leonardo Corredori poolt raviks! Ajakiri [NSFW]

Step Inside Rootsi hämmastav jäähotell 2018. aasta talvel