Bermuda kolmnurga müsteerium on lõpuks lahendatud

Anonim

Unustage värvilisi kabanese, maalilisi randu ja romi kokteile: Bermuda ilu on varem varjutanud tume legendid, mis ümbritsevad tuntud vett - tuntud laevade, lennukite ja inimeste tahtmise tõttu.

Mõned tunnistavad üleloomulisi jõude paljudele seletamatuteks kadumisteks, mis on aastate jooksul aset leidnud, näiteks välismaalased, kes hõivavad inimesi õppimiseks, Atlantise kaotatud kontinendi mõju ja objektidesse surnud keerreid teistesse mõõtmetesse.

Kuid teadlaste meeskond on just avastanud, mis teeb Bermuda kolmnurka (vesi Bermuda, Miami ja Puerto Rico vahel) nii ohtlikuks. Southhamptoni ülikooli teadlased ütlesid Fox News'ile, et "petturitest lained" vastutavad sadade laevade uppumise eest ja lõpevad tuhandeid elusid Atlandi ookeani 270 000 ruutjalasemas osas.

Ma arvasin, et Bermuda kolmnurk oleks mu elus suurem probleem, kui olin noorem.

- Shower Thoughts ™ (@ TisisPerfect) 26. juuli 2018


Teooria testimiseks tegi teadlased 1918. aastal kadunud USS-i tsüklopeituse mudeli ja pani selle proovima sisemise simulatsiooni teel petturitest lainete vastu. Nad leidsid, et lained, mis võivad paisuda üle 100 jala kõrgusel avatud ookeanil, ujutasid kiiresti paadi ja põhjustasid selle valamu.

Ookeani- ja maateadlane dr Simon Boxall ütles Foxile, et Atlandi kurikuulus piirkond: "Näe kolme suuri tormi, mis tulevad kokku erinevatest suundadest - parimad tingimused pettuste laineks."

"Seal on tormid lõunasse ja põhja, mis tulevad kokku. Ja kui Florida on veel üks, võib see olla petlik lainete potentsiaalselt surmav moodustamine. "

Ta ütles ka, et mida suurem laev, seda tõenäolisem on see, et seda hävitatakse, sest see on avatum, kui see on pooleks lahutatav.

"Mida suurem on paat, seda suurem on kahju. Kui te võite kujutada petturit lainet mõlema otsa piigiga, pole paadist midagi muud, nii et see klõpsab kahes kohas. Kui see juhtub, võib see minna 2-3 minutit. "

Huvitavad Artiklid

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Ryan Gosling, John Legend & Ewan McGregor

Epic Man Loft, mida mängib ring

Lewis Hamiltoni stiil on tulnud kaugele, siin on, kuidas oma pilk välja nägema

Nina Agdal & Hailey Clauson Rand Bunny ujumisriided