Ilmselt suureneb teie spermaarvestus, kui alustate aluspesu

Anonim

Lõppkokkuvõttes on tõestatud tõsi, et olete kogu aeg teadnud. teaduse poolt.

Hiljutise USA uuringu andmetel leidis Harvardi TH Chan'i rahvatervise kooli teadlasi, et poksijapüksteid kandvatel meestel oli spermatosoidide arv 25% kõrgem kui neil, kes olid tihedama sisustusega aluspesu. Teisisõnu, minge komando ja te ei saa kunagi tulistada jälgi.

Ajakirjas Human Reproduction avaldatud teaduslik selgitus on muidugi natuke keerulisem kui see. See seondub tagasi hormoonide säilitamisega, mis mõjutavad seemnerakkude arvu õnnelikult. Uuring, milles osales 656 meest, leidis, et jahuti temperatuurid munandite ümber tõstis sperma tootmist.

See on tingitud asjaolust, et seemnerakkude tootmine on kõige tundlikum temperatuuridel üle 34 kraadi (92 F). Seda nähtust võib näha soojematel päevadel, kui teie munandid on kehast madalamad, võrreldes nende jahedamate päevadega, kui nad lähenevad keha lähedale.

Aluspesu, püksikud ja sukkpüksid hoiavad munandit keha lähemal, mis põhjustab munandite soojenemist. Bokserpüksid mahutavad samal ajal lahtisemat ja lühemat sobitust, mis on sperma tootmisele rohkem kasulik.

Uuringutulemused näitavad, et spermatosoidide koguarv kasvab 17% võrra, samas kui 33% rohkem ujuvat sperma, kui võrrelda poksijaid kitsamate aluspükstega. Õnneks see järeldus ei mõjuta seemnerakkude kuju ega DNA kvaliteeti - see on lihtsalt numbrite mäng.

"Kuna mehed saavad muuta aluspesu, mida nad valivad, võivad need tulemused olla kasulikud meeste munandite funktsiooni parandamiseks, " ütleb uuringu juhtiv teadlane dr Lidia Minguez-Alarcon.

Üllatavaid tulemusi võtsid tegurid, mis mõjutavad sperma tootmist, sealhulgas mehe vanus, kehamassiindeks (BMI) ja isiklikud harjumused nagu suitsetamine ja. me poiss sind ei ole. mullivanni kasutamine.

Kuigi hoiatatakse, ei muuda teie aluspesu täna, et järgmisel päeval oleks suurem sperma arv.

Uurimistöö raamatu autor Dr Jorge Chaverro ütles BBC-le, et "kogu sperma elanikkonna muutmiseks kulub umbes kolm kuud, nii et planeerige ette".

Noh, sul on see. Kes ütles, et igapäevane tasuta pallimine on ühiskonnale häirib?

Huvitavad Artiklid

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Ryan Gosling, John Legend & Ewan McGregor

Epic Man Loft, mida mängib ring

Lewis Hamiltoni stiil on tulnud kaugele, siin on, kuidas oma pilk välja nägema

Nina Agdal & Hailey Clauson Rand Bunny ujumisriided