Ansel Elgort juhib meid, kuidas meestega jätkata graffitide printe

Anonim

Kuigi mõned võivad väita, et kuulsuste graveeritud graafilised pildid kunagi ei lakanud kunagi paika, tegi see kindlasti mainstreami meeste liikumise jaoks, samal ajal kui Kardashian kohorte võtsid viimastel aastatel üle tendentsi - ehkki nende endi kujutised paigutati surnud kunstnikele nagu Tupac ja Biggie Smalls .

Ansel Elgort soovib seda muuta. Nädalavahetusel jõudis 24-aastane lapsehoidja näitleja linnale raskel Marlon Brando graafika hoodie, mis oli segu jahedas ühevärvilises disainis. Arvestades, et Brando sündis 3. aprillil, oli see sobilik, nii et on kindel, et näitleja ei tähendanud, et tema anded oleksid legendiga võrreldavad, ega kasutanud Brandoni nime kui turundusvahendit.

Kuid me kaotame. Ikooniline 90-ndate põhipildid on tagasi ja Elgort hoiatas välimust üliõpilasega chinoos ja valgete Nike tippudega. See pole midagi väljamõeldud, kuid sellest piisab, et teenida temale kõige vanemate riietatud poissi pealkiri, kellega koos poistega ööbida.

Ja kuigi nende pihustatud pihustatud ehtekivide graafilised rõivad võivad olla taas teel, siis tuleb olla ettevaatlik, kasutades selliseid inimesi nagu Trump või Putin. Kui te ei pane oma nägu selle peale, see on. Või ehk mitte.

Elgorti Marlon Brando hoodie valmistas Docle & Gabbana ja seda võib leida Farfetchist.

1/4

2/4

3/4

Huvitavad Artiklid

Vancouveri õlletehas: Perfect Vintage Modern Man-Loft

Gianluca Vacchi & Patrick Schwarzenegger on selle nädala parimad mehed

Milan Fashion Week Men näitab teile värskeimat viisi, kuidas kleiti suvel

Dwyane Wade näitab, kuidas oma Fanny Packi tõsta, vaata, 44 000 dollarit Rolexi