Andrew Garfield on ühepoolselt taastamas seda vaidlusi tekitavat meesteosakaupa

Anonim

Punch "turvlinnud" Google'i ja teil on täidetud lõpmatu variatsioonid stiili ideid - naistele.

Tehke sama meeste jaoks ja peate nõuetekohaselt kokku leppima vaieldavate ja vaidlematute arutluste teemadega, mis puudutavad mõtet, kas meestega on isegi korgid turvavööd.

Steve Jobs toetas seda. Tom Cruise teeb seda endiselt. Ja Drake muutus selle järele järeleandmatuteks mudeeks. Täna, 2017 aastal, on Andrew Garfieldil üks mees mäng, mis liigub voodiga vastu, kupeldades klassikalist turklavendit sellega, mis on vaieldamatult üks pehmemaid punast vaip

Hiljem Tommy Hilfigeri VIP-õhtul Zurichi 13. festivalil võttis Spidermani näitleja mündi paksus ja tuli välja tipptasemel, pakkudes lihtsat, kuid väga efektiivset pimedas mereväe kostüümikattega kaunistust, millel on klassikaline Euroopa raseerimine.

Mõelge musta karvkattega, keskööl mereväelastele ja lihtsatele oksfordidele või isegi kohandatud klassikalisele mustale ülikonnale. Pidage meeles, et see välimus sobib sageli põhjapoolsete suve- ja talveperioodide jaoks kõige paremini, nii et saate tagada, et see on nii stiilne kui funktsionaalne.

Mis puutub pidevasse arutellu selle üle, kas tänapäevase mehe jaoks on okei kanda kampsunid? Me kavatseme panna oma uhkuse rida ja öelda, et saate kindlasti, kui hoiate toonid kontrolli all ja kangas lisatasu eest.

1/4

Hea

2/4

Väga hea

3/4

Ikka veel hea

Huvitavad Artiklid

Kuidas kleepida Londoneriks

Abbey Road Special: Range Rover NW8 Limited Edition

Instagram Urban Explorers

Erik Tranberg Fotograafia [NSFW]