Alex Rodriguez näitab teile, kuidas korralikult kleepida kui keskaegset meest

Anonim

Kui olete dating surematu Jennifer Lopez, otsin korralik lihtsalt ei ole piisavalt hea.

Õnneks on Alex Rodriguezil stiili osakond, kes mängib võistleja andekate meelelahutaja jaoks. Neile, kes pole USA-s, kes ei tea, on A-Rod - nagu ta paremini teada on - endine professionaalne pesapalli mängija, kellel on Tom Brady sarnane staatus.

Tema võidud aastakümnete vältel ei ole just pigi saanud. Viimasel ajal näitas Rodriguez meeste garderoobi osakonnas oma võimeid, samal ajal kui mõned stiilid võitis. Siin pole midagi uut, eks? Vale Rodriguez on 43-aastane keskealine mees, kes on ideaalne näide sellest, kuidas teie vanusele kleiti.

Tema keermete pöörlemine hõlmab hulgaliselt kostüüme, mis sobivad paremini suurel raami jaoks kui Dwayne Johnsoni tavapärane kuppel.

Näidis üks: krõbe beez linen ülikond koos aa taevas sinine särk ja must mustri lips. Vaade, mis sobib suvepäevadel.

Näitus B näitab toredat juhuslikku õhtukleidmist parimal viisil. See koosnes äärmiselt libisevast marsala tweed tuxedo jopeist, mis oli lahti võetud avatud krae särk, mustad püksid ja must kleit kingad.

Sealt seal oli kõik umbes merevägi koos kolme variatsioone, kuidas korralikult kivi värvi. Vaadake tähelepanelikult ja märkate, et Sprezzatura ja itaalia elegantsi puudutamiseks on see üks rasvaplekkidega. Viimane on meie võitja valik tänu Madison Meeste värsketele vibudele, mis on saavutatud kontrollsärgi ja valge tasku ruuduga.

1/5

2/5

3/5

Huvitavad Artiklid

Smart Casual on ametlikult surnud - see on, kuidas kleiti kleidi koodi 2018. aastal

Miguel Angel Silvestre tõmbab ära minimaalse Smart Casual täiuslikult

Need on kõige teravamad meeste moodsamad austraallased sel suvel

Need on kõige teravamad meeste moodsamad austraallased sel suvel