$ 48 Million Ferrari muutub enim kallim auto, mis on oksjonil müüdud

Anonim

Kuidas teie aastane palk läheb? Kui see on midagi muud kui 48 miljonit dollarit, siis vabandame öelda, et te ei saa osta ühte autost, mida tuntud 1962. aasta Ferrari 250 GTO järgi.

Legendaarne sõiduk läks Pebble Beachi kaudu läbi nädalavahetusel läbi RM Sotheby's Montereys ja suutis õnnestun võtta enim enim oksjonil müüdud kõige kallimale autole pealkiri.

Keset ei ole, küsimus on. miks?

Auto ise on ainult 1 või 36 GTO mudelit, mis kunagi ehitati, kuid selle kaaluga lisandub see, et see on üks neljast GTO-st, mille ajaperioodi jooksul on täiustatud - õige Scaglietti - Itaalia autotööstuse projekteerimis- ja bussitootmisettevõte 1950ndad.

Lisaks sellele on auto näinud võluvat põlvnemist kogu oma glamuurse võidusõidu karjääris. Edoardo Lualdi-Gabardi juhtis selle 1962. aasta Itaalia GT meistrivõistluste võidu. See järgnes hulk võitusi, mis hõlmasid üle 15 klassi ja üldiselt võitu 1962-1965 aastaaegadel.

Sõiduki naha all asub 3.0-liitrine V12, mis on šassii väike, valem, mis sillutas teed Itaalia autotootja tulevikule. Kere on kujundanud ka Pininfarina, mis näitab laiemat ja lühemat sõidukit, millel on täidetud tagasipeegeldatud tuuleklaas ja parendatud aerodünaamika.

Kuigi õnnelikku ostjat ei leitud, oli auto müüja Greg Whitten, Microsofti töötaja, kes algas varajastel päevadel, kes tabas seda dot com boumi ajal.

Lisateavet raami 3413 kohta leiate siit allolevast reklaamvideost.

Huvitavad Artiklid

Kuidas kleepida Londoneriks

Abbey Road Special: Range Rover NW8 Limited Edition

Instagram Urban Explorers

Erik Tranberg Fotograafia [NSFW]