10 kõige ohtlikum tee maailmas

Anonim

Sa tead seda vana ütlust. Võtke vähem läbitud teed ja peate varsti jõudma.

Noh, selle lugu huvides, peate kas nägema viimast või kohtuma oma tegijaga, kui te tõusete kaljult välja. See pole pühapäev läbi oma kohaliku looduspargi.

Mägedest kaovad kõrged suusarajad, mis on peaaegu võimatu pidada läbirääkimisi, on kümme teed, mida peaksite tõenäoliselt minema.

# 1 Põhja Yungase tee | Boliivia

Nad nimetavad seda väikest tööd Boliivia "Surma teed". Muudel põhjustel kui see, et teil pole aimugi, kuhu lähete, kui udu avaneb, on ka hasartmängude tegemine, kui veoautod ja bussid proovivad teid vastassuunas liikuda. Paljud autod on allpool asuvas orus langenud alla 600 meetri ja see ei tundu varem peatselt aeglustunud - teekond ulatub 61km ilma kaitserüttega. Genius.

# 2 Atlandi ookeani teed | Norra

Norral pole midagi ohtlikku, eks? Vale See üks inimese inseneri imetlemine on ka testamend inimese tahte järele, et ebaõnnestuda kogu tervet mõistust. Mitmel saarel ehitatud teedel on kaheksa silda, millest üks on kuulus Storseisundeti sild. Nagu võite öelda, on põhjus, miks see tõuseb nii kõrge, on tugevate ookeanihoovuste tõttu, mis võivad hävitada tavalise auto halbale päevale.

# 3 teekond Fairy Meadow | Pakistan

Ärge laske armasel nime lollitada. Tee Fairy Meadowile on sama petlik kui see saab. Esimene asi, mida te märkate asfaldi- ja kaitsevarustuse puudumisest. Seda sellepärast, et "maanteed" ehitati kohalikega, kusjuures riigi valitsus toetas neid vähe. Ja see tähendab ka seda, et kogu konstruktsiooniline terviklikkus ja insener disain lähevad aknast välja. See on 10 km pikkune, see viib maailma suurimate tippude hulka - Nanga Parbat. Kui teete seda kõikidest kukkumistest kividest ja kitsadest rajadest mööda, siis on teil hea vaade ja vaba aluspüksid.

# 4 Guoliang tunnel | Hiina

See pole teie keskmine igapäevane kiirteede tunnel. Guoliang tunnel on veetranspordi meistriteos, mis on üles tõusnud kaljualuse külje poole. Maalilised vaated on hingekosutavad, kuid hetk, kui te mäletad, ei ole mägi, kui see väidab teile, et sellel on kindlad kiviseinad ja tühjad tilgad.

# 5 James Dalton Highway | Alaska

Kui olete näinud reklaami nimega Ice Road Truckers, siis see on nende seade. Maanteel on teistmoodi ohtlik, kuna see on kaugel, kõigil juhtudel lendavad kivimid, mis sõidavad veoautodest ja lõdvalt maha jäävad jäänused, et testida oma sõiduoskusi. Soovitatav on, et algajad ei peaks seda ajet ilma piisavate tarvikuteta ega varu bensiinita.

# 6 Dades Gorgesi pass | Maroko

Dade'i läbisõit läheb sügavale jõele, mis ulatub Atlasi mägede jõe Dadesi. Võite kindlasti kutsuda selle üheks "lõbusaks" üheks hunnikust, kuid kaotate jagatud sekundi koondumise või valesti hinnata oma auto võime kiirusel ja te olete jõest allpool jõe.

# 7 Pasubio | Itaalia

Itaaliaanlased on tuntud oma julguse pärast, kuid me ei süüdistaks neid, et see see üks suletuks jäädvustatud autojuhtidele. Tänu oma uskumatutele vaadetele on Pasubio Põhja-Itaalias tõsine väljakutse juhtidele, kellel on teekonna osa, mida peetakse nii ohtlikuks, et pärast seda punkti ei lubata ühtegi autot. Kuigi see ei takistanud inimestel oma jalgratastel minna, et nad saaksid mäe serva lahendada.

# 8 Sichuani-Tiibeti maanteel | Hiina

Kui 2500 km kõverad ei hirmuta teid, siis võib-olla sild, mis läbib Nujiang jõe tuulega, mis tabab 40 km / h. Ja jah, see ka eirab vaikset rahulikku kalju.

# 9 Taroko jõgi | Taiwan

Taroko tähendab "suurepärast ja suurepärast" Taiwani keeles ja kindlasti on see tee. Et meid unelgutaksid ka maalilisi teid, on maavärinate või taifuunide tagajärjel kurja kaksik, mis muudab võimatuks sõita ilma kukkumisteta ja puhtaks.

# 10 Himaalaja teed | Himaalaja

Kui olete tetist välja tõukanud, on teil teed, millega võistelda. See on looduse tagahoov kõige kompromissimatum. Alates külmast külmast väga ohtlikule, katmata, libe ja kitsa teedevõrgustikule näete reaalajas õnnetusi, kus on libisevad autod ja bussid, mis ulatuvad üle kaljude alumiste külgede.

Huvitavad Artiklid

Vancouveri õlletehas: Perfect Vintage Modern Man-Loft

Gianluca Vacchi & Patrick Schwarzenegger on selle nädala parimad mehed

Milan Fashion Week Men näitab teile värskeimat viisi, kuidas kleiti suvel

Dwyane Wade näitab, kuidas oma Fanny Packi tõsta, vaata, 44 000 dollarit Rolexi