10 Badassi autod igapäevasele gangsterile

Anonim

Organiseeritud kuritegevus on olnud tsivilisatsiooni algusest peale olnud kõikjal. Nende sõudeid on aga 1920. aastate varastel Mafia-päevatel alati kasutatud vaid väidetavalt tükkideks. Õnneks on ajad muutunud ja igapäevastel gangsteritel on nüüd juurdepääs eksootiliste masinate paljudele erinevate mustade toonide juurde. Seal on kümme maailma kõige halastamatutest autodest igapäevaseks sujuvaks kurjategijaks.

BMW E30 M3 Sport Evolution

Kuidas me ei saaks seda lüüa midagi sellist, mis on vana kooli, ähvardav pilk ja tõestatud põgenemisauto. BMW E30 M3 Sport Evo mudel oli 600-ühikuga piiratud tootmisvõimsusega ja pakkis suuremat 2, 5-liitrilist mootorit standardsetele 2, 3-liitrilistele, et saada 238 hj. Pole paha, sest see kaalub vaid 1, 200 kg. Sport Evo mudeleid saadi ka suuremad kaitserauad, reguleeritavad eesmised splitterid ja tagumised ja piduri jahutuskanalid. Värviline punane riba on standardvarustuses.

Maybach Exelero

Maybach Exelero seab mobiilsema kuninga (või Jay-Z) jaoks rohkem kui oma igapäevase gangsteri, mis seab ohtu teedel viibimise ja politseimagneti. Exelero oleks liiga aeglane, kuna see on ülima pikliku esiosa, mis võiks hõlpsasti sobitada paari mini-relvi. Sa oleksid valesti. Suure jõudlusega luksusautodele pakutakse kahe turbopropelleriga V12, mis puhastab 700 hj - mootorit, mida Goodyeari Saksa divisjon on spetsiaalselt nõudnud laiade rehvide testimiseks. Veelgi olulisem on see disain, mis austab 1930. aastatel esialgset optimeeritud mudelit. Kui olete huvitatud, müüdi see viimati 8 miljoni dollari eest.

1972 Plymouth Barracuda

Sa ei saa olla igapäevane gangster, kellel pole mingit Ameerika lihast visatud. 1972. aasta Barracuda laseb täiusliku tasakaalu tõelise halbade sõnadega, millel on kummist põletamine. Ta on loomulikult saanud modifikatsioonide kinnitusi alates päevast alates oma debüüdi, kuid tehases sobilikult liinimudeli ülaosa võiks endale lubada teile 425 hj 7, 9-liitrise V8 suurte blokeerimisvõimalustega.

Rolls Royce Phantom

Tõestamaks, et Royce pole mitte ainult väljapaistva härrasmehe jaoks, kes on palju raha, võitis Yakuza - Jaapani maffia versioon sellest kinni ja muutis seda oma meelde - VIP stiilis. Äärmiselt madalad, äärmiselt mustad, mustad aknad, kere komplektid ja kibedad massiivsed rattad ei pruugi olla kõigi inimeste jaoks. Aga tõesti, sa ei hooliks, kui sa jooksed Jaapani allmaailm. Selles olukorras ja luksus on siin ülimalt oluline, sest Jaapani liiklus ei võimalda teil ikkagi kaugele minna. Alumiiniumkorpus ümbritseb eksootilisi materjale ja suur V12, mis pumpab 453 hj.

Ferrari Novitec F12 Berlinetta

Mis puutub kohandatud Ferrari mööda, võib see konkreetne mudel olla tänapäeval kõige gangsteriks. Lisafunktsiooniga luksusautode tuuner Novitec Group on lõpetanud muudetud F12 originaalautomaadi julgete joontega ja vändab seda kuni mattpüstoli metalliga ümbritsetud puhtast hullumeelsusest. Bodykit on saanud nõuetekohase tuuletunneli katsetamise ja vajab ka seda, et jõuallikas oleks 6, 3-liitrine V12, mis istub eesmises otsas. Nüüd toodab see 781 hj 722 Nm pöördemomendiga, et aidata maailma muuta. 350 km / h on väidetav suurim kiirus, nii et Po-Po pole mingit võimalust. Interjöör saab ka laia valikuid naha ja Alcantara kujul.

Cadillac Ciel

Hangi oma gangsteri räpparimäng, mille kontseptsioon on 4-kohaline Cadillac Ciel. Ärge öelge poistele, et see on hübriid, kuid muul juhul võite kaotada mõne tänava võla. Suurepärase 125-tollise teljevahega ühendab Ciel klassikalise välimusega luksusliku kabriolettõstuki, millel on võimas siluett, kus avanevad enesetapukujulised uksed, mis võimaldavad gangsteritel väljuda ja siseneda kaunilt kujundatud nahkistmetele, kes töötavad samal ajal. Twin-tubro V6 hübriid pumbad välja auväärne 425 hj.

Porsche Cayenne

Kui sa oled pärast seda, kui kaitsta sind ja oma ümbrust oma vaenlastelt, siis ei saa midagi Porsche Cayenne püsivat esinemist ületada. See konkreetne versioon on sisemine GTS Edition 3, mis on valmistatud Lava Gray Metallic-st koos süsinikterasestusega aktsentidega. 4, 8-liitrine V8, mis arendab 405-hobujõudu, aitab asjadel liikuda, kui probleeme hakatakse hakkama.

Conquest rüütel XV

Me valetasime midagi, mis ületas suurt Porscheit. See saab. Kui teie vaenlased ei soovi lihtsalt sind välja tõmmata, vaid tahavad kärpida teid ja teie perekonda miljonite tükkide kaupa, pannakse üks rüütel XV. Tank, jah, sest see on suurem kui Hummer, on Conquest'i lipulaev maastur, millel on täispöördega varustamine, et taluda tõsiseid ballistilisi materjale. Samuti on see ülimalt luksuslik ka vilditud nahaga, mis on ümmargune ja piisavalt jalakõlariit jalgpalli mängimiseks sees. Selle loomuse toide on unikaalne biokütusega 6, 8-liitrine V10 koos 326-hobujõuga. Samuti kaalub see 6 tonni ja on varustatud kliimaseadmega.

Mercedes S63 AMG

Stiilse gangsteri jaoks valmistatud uimastatav S63 AMG kupee kujutab endast halvasti, ilma liiga palju katsetamata. See on peen, kuid siiski ohtlik, piisavalt piisavalt, et tekitada kahtlusi teie staatusega uninevatele vaatajatele. Arvestades AMG varianti, võite olla kindel, et see on kiire. Nagu 577 hj kiire 5, 5-liitrine kahe turbo V8.

Donkervoort D8 GTO Bilster Berg Edition

Oleme lahkunud Wildest gangster car til viimase Donkervoort D8 GTO Bilster Berg Edition 2015. Pikad nimed tõepoolest, kuid see Madalmaade põgenemisauto jätab vaatlejad aukartustesse ja teie konkurendid astuvad sammu, et veenduda, et te ei käivitu laserite laskureid. Audi varustatud mootoriga saab 2, 5-liitrine turbolaaduriga mootor 380 hj, suurt joont, mis surub 694 kg sõidukit nurkade all. Samuti teeb see 0-100 km / h sprint 2, 8 sekundi jooksul, kui olete mures maanteel patrulli pärast. Ainult 14 näidet tehakse hinnakirjaga 231 000 dollarit.

Huvitavad Artiklid

Vancouveri õlletehas: Perfect Vintage Modern Man-Loft

Gianluca Vacchi & Patrick Schwarzenegger on selle nädala parimad mehed

Milan Fashion Week Men näitab teile värskeimat viisi, kuidas kleiti suvel

Dwyane Wade näitab, kuidas oma Fanny Packi tõsta, vaata, 44 000 dollarit Rolexi