10 Alpide rünnakuvarust mägede vallutamiseks

Anonim

Häire hooaeg on meie heaks ja see tähendab, et teil on vaja autot. Mitte ükski auto, vaid üks, mis aitab teil liikuda raskustes maastike, et jõuda oma lemmik puhkusekoha stiilis. Siin on kümme kõige lahedamast Alpide rünnakuvarust, mis aitavad lumel, kruusalal, mägedel ja toidukaupadel libisevatel kiirustel liikuda.

Audi A1 Quattro

A1 Quattro on tavaline äärelinna A1 piiratud versioon. Erinevus? See suure jõudlusega versioon on varustatud Audi legendaarse täiskoormusega süsteemiga, mille toide pakub sama 2, 0-liitrine turboülelaadur ja otse-süstimine nelja silindriga, mis on leitud suuremast S3-st. A1 Quattro mootor teeb 252 hobujõudu 6000 p / min ja 350 Nm pöördemomendil 2500-4 500 p / min. Väljas saate keskel lukustuvad 17-tollised rattad, mis on algseks 80-ndate Quattro stiiliks. Audi väidab, et A1 sobib S3 0 kuni 100 km / h ajal 5, 7 sekundiks ja tõuseb välja 245 km / h.

Lancia Delta Integrale

Lancia Delta Integrale on üks neist iconistest ralliautodest, mis ei lase sul lihtsalt lumet läbi, kuid teevad seda ka siis, kui ükskõik millal on kõik neli ratast maanteelt. 1993. aastal väljatulev lõplik tee-õiguslik versioon näeb seda 2, 0-liitrist kuuendat klapi turbot, mille abil saate lennata mägedes nagu tõeline rallitäht. Õnnista oma kaasjuhile / reisijatele.

Ferrari FF

Ferrari FF oli firma esimene AWD territooriumil käik. Selle välimusega "piduripedaal" ja 6, 3-liitrine V12 on tõsise lumekoristusega superauto. Saate 651 hj kiirusel 8000 p / min ja 683 Nm pöördemomenti koos Itaalia ratsutustega.

Subaru Impreza 22B

Suabru 22B oli piiratud käiguga 424 sõidukit, mis on ehitatud ettevõtte 90-ndate aastate maailmameistrivõistluste tähistamiseks. Arvestades, et kahesuurune kupee versioon on äärmiselt haruldane, kusjuures tehases on laiendatud vabakäpad ja veepihusurutud jahutusvedelik. Pöördemomenti suurendatakse niiskuse suurenemisega 2, 0 liitrist 2, 2 liitrini. Vaadake autode müügi saite ja see nõuab ikkagi midagi hinnast 75 000 dollarit - 100 000 dollarit; kui leiate selle.

Mini Paceman John Cooper Works

Mini Pacemani John Cooper Worksi väljaanne on see, mida ootate Mini-lõbusalt, unikaalselt ja ülitundlikult. Nüüd on see ka täiskäigul liikuv maastik ja 1, 6-liitrine turboülelaadur, mille väljundvõimsus on umbes 220 hj. 0-100km / h ei ole uimastamise ajal 6, 8 sekundiga, kuid see on Mini. Saate lihtsalt sõita ja hägune maastik.

Volvo S60 Polestar

Volvo. Jah. Mitte ükski Volvo. See on jõudlusnäitaja Polestar S60 - BMW M-diviisi Rootsi variant. 3.0-liitrine turbo-kuue silindriga turbokoormus on 257 kW ja 500 Nm pöördemoment ning kõikidel rattaga sõidab Ohlini amortisaator, mis aitab lumetavatel keerdkukkumist takistada.

BMW X5 M

BMW X5 M on M-klassi uusim loom. Selle välimus ja tõestatud maastikuvõimalused teevad selle elujõuliseks kandidaadiks mis tahes alpi takistuse hävitamisel, kuhu kuulatakse mõni Enya hubases salongis. Kapoti all on 4-liitrine turbogeneraator 4, 4-liitrine V8 koos 567-hobujõuga ja 750 Nm-ga, mis seda 2-tonnist autot vajub vaid 4, 5 sekundi jooksul 0-100 km / h-ni.

Mercedes Benz G63 AMG

Ei, sa ei vaata 80-sse autosse. See on Mercedes G63 AMG, arhailine ja väga kallis maastikusõiduk, mis põhineb 1979. aastal G-Wagenil. Twin turbo V8 võimsuse kõik neli ratast koos 536 hj. Ligikaudu lumesadu jaoks on rohkem kui piisavalt.

Audi RS6

Sa kohtusite Audi A1 Quattroga, nüüd kohtud oma suurema vennaga, RS6. See pole aga mõni vana RS6-ga küll. See konkreetne sõiduk kuulub pro suusatajatele, Jon Olsson. Seni on auto varustatud oma 4, 0-liitrise V8 553-hobujõuga ning on varustatud ainult Milltek'i heitgaasi järelturu ja H & R-vedruga. See on suhteliselt uus, et oodata rohkem arenguid, kui Jon läheb ümber talve nõlvadel.

Range Rover Sport SVR

Kas soovite minna kaugemale kui Range Rover Sport? Vastavustage Range Rover Sport SVR-ile. See on ettevõtte ennast kuulutanud kiireim tootmine Range Rover maailmas. Millised spetsifikatsioonid võiksid sellist looduslikku nõuet õigustada? Proovige Jaguar F-tüüpi R-ga laagerdada 5, 0-liitrilist ülelaadet V8, mis on laenatud Jaguari F-tüüpi R-st. Tõstuki maht on nüüd 542-hobujõuline ja käepäraste käigukastidega, nagu tugevam vedrustus, jäigemad pulgad ja rafineeritud pöördemomendi vektorgraafika.

Huvitavad Artiklid

Vancouveri õlletehas: Perfect Vintage Modern Man-Loft

Gianluca Vacchi & Patrick Schwarzenegger on selle nädala parimad mehed

Milan Fashion Week Men näitab teile värskeimat viisi, kuidas kleiti suvel

Dwyane Wade näitab, kuidas oma Fanny Packi tõsta, vaata, 44 000 dollarit Rolexi